Karadağ Tel Örgü adı altında imal ve ithal edilen tüm ürünlerimizin TSE belgesi bulunmakla birlikte A kalite hizmet vermekteyiz.

Yaşam alanlarınızı güven içerisine alabileceğiniz bu sistem ile mülkünüzü her türlü tehlikeden ve tehditten korumuş olursunuz. Aynı zamanda tel örgü sistemi ile birlikte çevre sınırlarınızı belirlemiş olur ve olası sınır ihlallerin de önüne geçmiş olursunuz. Bundan dolayı bahçenizin, evinizin, arsanızın özet ile yaşam alanlarınızın çevresini tel örgü ile kapatarak ileride oluşabilecek sorunların tümünün önünü kesmiş olursunuz.

Bazı durumlarda bahçelerin, arsaların etrafının çalı-çırpı ile kapatıldığını gözlemlemekteyiz. Böylesi durumlarda büyük sıkıntılar yaşandığı tecrübeler ile sabitlenmiştir. Çalı çırpı veya kalitesiz ürünler ile sözde güvenliğe(!) alınan alanlara her türden yabani hayvan girebilmekte, kötü niyetli kişiler sınırlarınızı ihlal edebilmektedir.

Bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı muhakkak tel örgü sistemi ile çevre güvenliğiniz sağlanmalı ve ömürlük kullanım özelliği olmalıdır.

Aşağıdaki tablolarda üretmiş olduğumuz çevre güvenliği sistemlerinden olan tel örgünün ebatları mevcuttur.

Özel sipariş üzerine üretimimiz vardır. Önceliğimiz daima müşteri memnuniyetidir.

malatya tel, tel örgü, malatya tel örgü, tel özellikleri, tel fiyatları, tel çit, bahçe çiti,

malatya tel, tel örgü, malatya tel örgü, tel özellikleri, tel fiyatları, tel çit, bahçe çiti,

Daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.