malatya tel örgü fiyatları,

Tel Örgü de Fiyat Nasıl Hesaplanır?

Çevre güvenliğinin sağlanması için vazgeçilmez bir sistem olan tel örgü projelerinde, en çok merak edilen sorulardan birisi de ‘fiyat hesaplaması’ oluyor.  Fiyat hesaplamasının yapılması için ilk olarak gerçekleştirilmesi gereken, etrafını çevirmek istediğiniz alanınızın analizinin gerçekleştirilmesidir.

Bahçenizin, apartmanınızın, iş yerinizin, mülkünüzün alanını mı güvene almak istiyorsunuz? Elbette ki tel örgü sistemi bunu gerçekleştirecektir. Bu işleme geçmeden önce dikkat etmemiz ve göz önünde bulundurmamız gereken birkaç husus vardır. Bunlar,

  • Tel örgü ile çevreleyeceğiniz alanın konumu,
  • Güvenliğe almak istediğiniz alanın, genel bölge durumu,
  • Bölgenin güvenlik koşulları,
  • Bölgenin çevre şartları,
  • Bölgede bulunan vahşi hayvanların durumu,

Vb. gibi kriterleri es geçmemek gerekmektedir.

malatya tel örgü fiyatları,

Çünkü bu etmenler dikkate alınarak projede kullanılacak tel örgünün kalınlığı, boyu ve göz aralığı belirlenir. Buna istinaden üretilen tel örgü, çevre şartlarına en uygun ve dayanıklı hale getirilir. Dolayısıyla tam anlamıyla çevre güvenliği sağlanmış olur.

Tel Örgü Fiyatlandırması Nasıl Yapılır?

Yukarıda bahsettiğimiz analizler ve işlemleri gerçekleştirdikten sonra sıradaki adım olarak, güvenliğe almak istediğiniz yaşam alanının uzaklığıdır(kilometre cinsinden.) Uzaklık hesaplandıktan sonra ulaşım maliyeti de doğal olarak faturaya yansımaktadır. Merak etmeyin. Ulaşım maliyeti, tonlarca ağırlıkta olan bir projede bile cüzi bir miktardır.

Aynı zamanda gerçekleştirilecek projenin büyüklüğüne ve zemin şartlarına göre bu alanda çalışacak olan arkadaşlarımızın ücretleri ve giderleri de hesaba katılacaktır. Hesaba katılan bu etmenlerden sonra projenin fiyatlandırılması gerçekleştirilir.

Özelliklerine Göre Tel Örgü Fiyatları Nedir?

Tel örgü çeşitlerimiz geniş bir yelpazeye dağılmakla birlikte birçok tel örgü çeşidimiz bulunmaktadır. Bu çeşitleri, gerçekleştireceğimiz projenin güvenlik seviyesine göre belirlemekte veyahut alıcının isteğine göre üretmekteyiz.

Tel örgü çeşitleri yerden yüksekliğe(boy), tel kalınlığına, göz aralığına ve PVC kaplı olup olmadığına göre değişmektedir.

Tel Örgü Boy Çeşitleri

Kullanmak istediğiniz alana göre tel örgü sistemimizin boy türevleri mevcuttur.

Örneğin, güvenlik seviyesi düşük alanlarda, çiftlik vb. gibi yerlerde veyahut isteğinize özel alanlarda yerden yüksekliği 1 metre olan tel örgülerimiz kullanılmaktadır. Aynı zamanda yine benzer özellikte olan projelerde 1 metrelik yüksekliğin yanı sıra 120 cm(1.2 metre) tel örgü üretimi ve imalatını da gerçekleştirmekteyiz.

Bunun yanı sıra standart şartlarda kullanılan ve en çok tercih edilen tel örgü sistemimizin yerden yüksekliği 150cm(1.5 metre)dir. Her boyuttan direk ve dikenli tel ile entegrasyonu sağlanan bu boydaki tellerimizi istediğiniz alanda kullanabilirsiniz.

180 cm, 200 cm, 250 cm, 300 cm ve 700 cm yerden yüksekliğe kadar galvanizli ve PVC tel örgü üretmekteyiz.

Yüksek boyutlardaki üretimimiz genel itibari ile askeri alanlar, halı sahalar, stadyumlar ve diğer bölgeler olmaktadır.

Tel Örgü Kalınlık Çeşitleri

Çevre güvenliğinizi sağlarken dikkat etmeniz gereken bir başka nokta, tel örgünün kalınlığıdır. Eğer sınırlarınızın belirlenmesi ve genel olarak mülkünüzü korumaya almak istiyorsanız standart kalınlıklar sizin için idealdir. Bu kalınlık 2.5 mm olarak geçmektedir. Dilerseniz minimum kalınlıktaki üretimimiz olan 2.00 mm kadar tercihte bulunabilirsiniz.

Eğer amacınız sadece sınırlarınızı belirlemek değil ve aynı zamanda yabani hayvanlardan korumak ise daha kalın boyutlarda olan 3.00 mm, 3.5 mm ve 4.00 mm tel örgülerimizi tercih edebilirsiniz.

Tabi unutmamak gerekir ki, kötü niyetli kişiler için sağlam bir pense her türden tel örgüyü aşacaktır. Bundan dolayı standart boyutlarda olan 2.5mm kalınlığındaki tel örgü sistemini tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. Bunu belirlemek için bizimle iletişime geçerek bölgenizin analizini gerçekleştirmemizi isteyebilirsiniz. Analizlerimize istinaden işlemlerimizi o yönde gerçekleştirebiliriz.

Tel Örgü Göz Aralığı Çeşitleri

Tel örgü ile çevrelemek istediğiniz alanın neresi olduğu ve ne amaçla kullanılacağını belirlemenizden sonra istediğiniz göz aralıklarında üretimimiz mevcuttur. Minimum seviyede olan 3 cm x 3 cm den başlamakta olup 6 cm x 6 cm ye kadar devam etmektedir. Eğer herhangi bir vahşi hayvanın veyahut herhangi küçük bir hayvanın(kedi, sansar, tavşan vb.) dahi mülkünüze erişmesini istemiyorsanız tel örgünüzün göz aralığı dar seviyelerde olmalıdır.

malatya tel örgü, malatya tel örgü fiyatları,

Standart olarak ve en çok kullanılan göz aralığı boyutu ise 5 cm x 5 cm dir.

Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz hatırlatalım, bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Fiyat tekliflerimizi yukarıda bahsettiğimiz maddelere göre belirlemekteyiz. Telefon veya mail yoluyla iletişim kurduğunuzda tüm detayları size sunmaktayız.

Karadağ Tel Örgü olarak biz, her zaman değerli müşterilerimizin mülklerinin, yaşam alanlarının güvenliğini maksimum seviyede tutmayı şiar edinmiş bulunmaktayız.

Yorumlarda düşüncelerinizi ve sorularınızı belirtmekten çekinmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir