malatya tel örgü,

Sizin İçin En Uygun Tel Örgü Sınıfı Hangisi?

Tel örgü sistemlerinde insanların aklına takılan en büyük sorulardan bir tanesi de ‘arsam, mülküm için en uygun tel örgü çeşidi hangisi olur?’ şeklindedir. Bu soru, mülkünüzün stratejik konumuna, güvenlik düzeyine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Aşağıda maddeler halinde sıralanan tel örgü sınıflandırmamızın ardından yazımızı okumaya devam ederek aklınızdaki soru işaretlerini gidermeniz mümkün olacaktır.

  • Galvanizli Tel (Tel Kalınlığı 2,5 mm – Göz Aralığı 5 x 5 cm)
  • Galvanizli Tel (Tel Kalınlığı 2,00 mm – Göz Aralığı 5 x 5 cm)
  • Galvanizli Tel ( Tel Kalınlığı 3,00 mm – Göz Aralığı 5 x 5 cm)
  • PVC Tel (Tel Kalınlığı 3,00 mm – Göz Aralığı 5 x 5 cm)

! Sıralanan maddeler arasında tellerin göz aralığı standart olduğundan dolayı (5 x 5) olarak geçmektedir. Özel siparişler üzerine bu göz aralığı standardı -3,5 cm ile 7 cm- arasında düzenlenebilmektedir.

malatya tel örgü, malatya tel,

  • Galvanizli Tel (Tel Kalınlığı 2,5 mm – Göz Aralığı 5 x 5 cm)

Bu tel örgü sistemi en çok tercih edilen ve standart koşulları kapsayan türdedir. Genel olarak, her türlü arsaya uyum sağlamaktadır. Özel mülkleriniz için, spor sahaları için, güvenlik düzeyi normal seyirlerde olan devlet arazileri için ve daha birçok çevre için bu sistemi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 

  • Galvanizli Tel (Tel Kalınlığı 2,00 mm – Göz Aralığı 5 x 5 cm)

Tel kalınlığı standardın altında ve daha ince olan bu sistem ise genel olarak ahır ve kümes hayvanlarının çevresini kapatmak için kullanılmakla birlikte güvenlik açısından sorun olmayan mülkler için kullanımı tercih edilmektedir.

  • Galvanizli Tel ( Tel Kalınlığı 3,00 mm – Göz Aralığı 5 x 5 cm)

Standardın üzerinde bir kalınlığa sahip olan bu galvanizli tel cinsi, güvenlik düzeyi yüksek olan arazilerde kullanılmaktadır. Keza yabani hayvanların mülke zarar vermemesi için bunları engellemekte önemi büyüktür.

  • PVC Tel (Tel Kalınlığı 3,00 mm – Göz Aralığı 5 x 5 cm)

Galvanizli tel üzerine kılıf olarak PVC kaplama yapılarak oluşturulan ve kalınlığı minimum 3,00 mm şeklinde olan tel türüdür. PVC tel uygulamaları genellikle askeri bölgeler, güvenlik açısından önemi büyük olan arazilerde tercihi revaçtadır.

Mülkünüz için seçeceğiniz tel türünde bu rehber niteliğindeki yazımız sizlere yardımcı olacaktır. Özel siparişlerinizde sizlere yardımcı olacak, danışmanlık yapacak birisini veya bir firmayı arıyorsanız kaygınız olmadan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Keza Malatya’da iseniz veya yolunuz Malatya’ya düşerse atölyemizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Malatya tel örgü | panel çit sektörünün öncüsü olmanın verdiği gururu ve sorumluluğu taşıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir