malatya tel örgü, malatya panel çit, malatya tel,

Mülkünüz İçin Çevre Güvenliğinin Önemi

Herkes arsasının, oturduğu sitenin, evinin kısacası yaşam alanlarının güven altında olmasını ister. Keza bunun da zaten böyle olması gerekmektedir. Mülkünüzü güven altına alarak yabancı insanların, tehlikeli hayvanların, araçların girmesini ve geçişini engelleyebilirsiniz.

Mülkümü Güvene Alırken Hangi Hizmeti Tercih Etmeliyim?

Sizin de aklınızda böyle bir soru varsa, aşağıda sıralanan ürün, hizmet ve özellikleri aklınızdaki soru işaretlerinin giderilmesine yardımcı olacaktır.

Tel Örgü Güvenliği

Tel Örgü işlemini hemen hemen istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Tel Örgüler; galvanizli tel ve pvc tel olarak 2 türde işleme girerler. Bunun yanı sıra metalin işlenmesiyle birlikte dikenli tel, jiletli tel, gergi teli, punta teli… gibi güvenliğinizi arttırmak aracılığıyla işleme giren tel çeşitleri elde edilir.

• PVC tel türü galvanizli tele göre daha kalındır. PVC tel hizmetini genelde spor kompleksleri, halı sahalar, askeri alanlar gibi yerlerde tercihi yüksek olmaktadır.

• Galvanizli tel hizmetinin tercih yelpazesi neredeyse kısıtlanamayacak kadar çoktur. Arsanızın etrafını, evinizin etrafını, bahçenizin etrafını, duvarınızın üstünde bölgenizin çevresini vb vb. bu örnekler çoğaltılabilmektedir. Kısacası galvanizli kafes tel örgü işlemi hemen her alanda kullanılabilmektedir. Müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürün ve hizmetimiz de bu doğrultuda olmaktadır.

malatya tel örgü, malatya tel,

• Dikenli teller güvenliğinizi arttırmak üzere etrafını tel örgüyle çevirdiğimiz mülkünüzün bu tel örgünün üzerine 2 sıra veya belirlemiş olduğunuz boy ölçülerine göre 3 sıra olarak çekilmektedir. Dikenli telin kullanım amacı, yabancı insanların telin üzerinden geçmesini keza yabani hayvanların girişini önlemektir.

• Jiletli tellerin hizmet amacı da dikenli tel ile benzerlik göstermektedir. Jiletli teller, üst düzey güvenliğin bulunması gereken yerlerde kullanılarak bazen de bu tel türüne elektrik akımıyla entegre edilerek çevre güvenliğinin sağlanmasına olanak sağlamaktadır. Genellikle askeri alanlar, yüksek gerilimin bulunduğu alanlar, sınırlar gibi yerlerde kullanılmaktadır.

malatya tel örgü, malatya dikenli tel, malatya tel,

Tel Örgü çeşitleri bu şekilde arttırılarak sıralanabilir fakat özünde hepsi aynı kapıya çıkmaktadır: Çevre Güvenliği.

Panel Çit Güvenliği

Bu güvenlik sistemi de tel örgüler gibi hemen her alanda kullanılabilmektedir fakat panel çit sistemi uygulaması daha spesifik konumlarda kullanılması etkin güvenlik çözümü sunacaktır.  Genellikle bu uygulama işlemimiz örülü duvarların üzerine, site çevresine veya havuz etraflarına yapılmaktadır.
malatya panel çit,

Sizde kendinize veya ortak kullanım alanlarınızda tel örgü-panel çit hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçip, daha fazla bilgi ve danışmanlık alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir