Karadağ Tel Örgü – Sizler için Sunduğumuz Hizmetlerimiz

23 senelik faaliyetimizin verdiği tecrübe, kalite ve memnuniyet garantisiyle beraber yarınlarımız ve yarınlarınızı çerçevelemek, güven içine almak için hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmeniz ve kafanızdaki resmin netleşmesini sağlamak için aşağıdaki bilgilerimiz işinize yarayacaktır:

• Tel Örgü: Halı Sahalardan tutun da Bahçenizin etrafına kadar çevirmek isteyeceğiniz, sınırlarınızı belirlemek isteyeceğiniz ve güvenliğinizi sağlamak için beton direkler veyahutdemir direkler aracılığıyla kemikleştirilip, sağlamlaştırdığımız hizmetimizdir.
Tellerimiz hakkında daha fazla bilgi ve özellikleri için buraya tıklayabilirsiniz.

• Panel Çit: Tel Örgü hizmetimize benzer bir şekilde yine çevre güvenliği keza mülklerinizin belli bir çerçeve içinde sınırlarını belirlemenize yardımcı olduğumuz hizmetimizdir.
Panel Çit, çoğunlukla görsel estetiğe hitap eden bölge ve alanlarda kullanılmakla birlikte kişi ve kurumlarda bu hizmeti talep edebilmektedir.
Daha fazla bilgi ve özellik için buraya tıklayabilirsiniz.

• Beton Direk/Demir Direk: Her iki ürün ve hizmetimize de garanti vermekteyiz. Dilerseniz demir direk dilerseniz de beton direk hizmetimizi tercih edebilirsiniz.
Direklerimiz hakkında daha fazla bilgi ve özellik için buraya tıklayabilirsiniz.

• Bahçe Kapısı: Elbette ki bahçenizin veya mülkünüzün, araçlarınız ve sizler için bir giriş/çıkış noktası olmalıdır. Otomatik ve normal kapılarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.
Kapılarımız hakkında daha fazla bilgi ve özellik için buraya tıklayabilirsiniz.

• Dikenli/Jiletli Tel: Güvenlik ve sınır belirlemek amacıyla yaptırdığınız işlerinizin akabinde olası bir tehlikeyi önlemek üzere, tel örgünün üstüne, beton direklerin arasına çekilen ve ekstra güvenliği sağlayan hizmetimizdir.
Daha fazla bilgi ve özellik için buraya tıklayabilirsiniz.