Karadağ Tel Örgü; 1995 yılında bahçe, arsa ve diğer mülkleriniz güvenliğini sağlamak, sınırlarınızı belirlemek amacıyla Malatya’da kurulan ilk ve öncü bir firma olmakla beraber sektöründe lider bir Tel Örgü|Çit firmasıdır. 24 yıllık süre içerisinde kendimize feyiz aldığımız sloganımız; “Memnuniyet ve Kalite.”
Bugüne kadar; Belediye, Askeriye, Spor Kulübleri ve tabi ki değerli dost saydığımız sayısız müşteriyi referans edindik. Tecrübeli ekibimiz ve işimize bağlılığımızla birlikte sizlerin mülklerinizi en iyi sonuç alacağınız biçimde tamamlamaktayız. Hedefimizin kalite olduğu atölyemizde imal ettiğimiz ürünlerimizin tamamında TSE Belgesi bulunmaktadır.
Ürünlerimize ve tamamladığımız işlerimiz için ömürlük kullanım teminatı vermekteyiz.
Dostumuz olarak gördüğümüz sizler için, gerek özel siparişlerinize gerekse de zorlu işlerinize her daim cevap vermekte ve işimizi söz verdiğimiz şekilde sizlere teslim etmekteyiz.
Tüm Türkiye çapına yayılan iş haritamızla birlikte yalnızca Malatyamız için değil, keza ülkemizin her şehrine hizmet vermekte ve ürün ihracatımızı gerçekleştirmekteyiz.