malatya çit, malatya panel çit,

Çit Teli ve Panel Çit

İnsanlarımızın genel olarak büyük bir kısmının yanlış olarak bildiği, algıladığı bir konu var ki o da; panel çit ve çit telini aynı ürün zannetmek. Bu 2 kavram kesinlikle birbirinden farklı olmakla beraber, çit telinin diğer bilinen adıyla ‘kafes tel’ olduğu bilinmelidir. Burada, halk arasında ağızdan ağza dolaşan söylemler ve yöreye göre değişen şiveler neticesiyle kelime oyunları söz konusu olmuş bulunmaktadır. Çit teli ve panel çitin birbirlerinden ayıran çok net özellikleri bulunmaktadır. Gelin bu farklılıklara ve bu ürünlerin tercihen kullanım alanlarına bir bakalım.

Çit Teli

malatya çit teli, malatya çit,

Çit teli(kafes tel örgü), belirli ölçülerde göz aralığı mesafesine sahip olan, opsiyonel olarak telin et kalınlığı olan, yerden yüksekliği 1 metreden 4 metreye kadar uzanan(isteğe bağlı olarak değişen yükseklik mesafesini bütçeniz doğrultusunda azaltabilir veya arttırabilirsiniz.), hemen her alanın kullanım şartlarını sağlayan bir sistemdir. Gerek fiyat açısından gerekse de kullanılabilirlik açısından bahçe, okul, askeri alan, özel mülk vb. gibi çevre güvenliğinin sağlanması gereken konumlarda büyük avantajlar sunmaktadır. En önemli unsurlardan biri de kalite özelliğini kanıtlamış bir firmanın size sunduğu ömürlük kullanım ve TSE belgesi bulunan çit teli alım ve uygulamalarınızda daimi olarak süren bir güvenlik sistemini oluşturmuş oluyorsunuz.

Panel Çit

Panel çit sistemleri, güvenliği sağlamak amacıyla uygulanan fiyat olarak çit teline göre nazaran daha pahalı olan demirden üretilen, alıcının isteklerine göre biçimlendirilen çevre güvenliği sistemidir. Panel çit uygulamalarının kullanım alanları tel örgü(çit teli) sistemi yelpazesi kadar geniş olmasa da site çevreleri, kanal etrafları veyahut görsel estetik olarak daha çok tercih edilen bölgelerde kullanımı söz konusudur.

malatya panel çit,

Çevre güvenliğinizi sağlamak için aklınızda “panel çit kullanımları, çit teli alanları, çit teli fiyatları, panel çit fiyatları” gibi sorular varsa bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Yorumlarda görüşlerinizi sunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir