malatya tel örgü fiyatları,

Tel Örgü de Fiyat Nasıl Hesaplanır?

Çevre güvenliğinin sağlanması için vazgeçilmez bir sistem olan tel örgü projelerinde, en çok merak edilen sorulardan birisi de ‘fiyat hesaplaması’ oluyor.  Fiyat hesaplamasının yapılması için ilk olarak gerçekleştirilmesi gereken, etrafını çevirmek istediğiniz alanınızın analizinin gerçekleştirilmesidir.

Bahçenizin, apartmanınızın, iş yerinizin, mülkünüzün alanını mı güvene almak istiyorsunuz? Elbette ki tel örgü sistemi bunu gerçekleştirecektir. Bu işleme geçmeden önce dikkat etmemiz ve göz önünde bulundurmamız gereken birkaç husus vardır. Bunlar,

 • Tel örgü ile çevreleyeceğiniz alanın konumu,
 • Güvenliğe almak istediğiniz alanın, genel bölge durumu,
 • Bölgenin güvenlik koşulları,
 • Bölgenin çevre şartları,
 • Bölgede bulunan vahşi hayvanların durumu,

Vb. gibi kriterleri es geçmemek gerekmektedir.

malatya tel örgü fiyatları,

Çünkü bu etmenler dikkate alınarak projede kullanılacak tel örgünün kalınlığı, boyu ve göz aralığı belirlenir. Buna istinaden üretilen tel örgü, çevre şartlarına en uygun ve dayanıklı hale getirilir. Dolayısıyla tam anlamıyla çevre güvenliği sağlanmış olur.

Tel Örgü Fiyatlandırması Nasıl Yapılır?

Yukarıda bahsettiğimiz analizler ve işlemleri gerçekleştirdikten sonra sıradaki adım olarak, güvenliğe almak istediğiniz yaşam alanının uzaklığıdır(kilometre cinsinden.) Uzaklık hesaplandıktan sonra ulaşım maliyeti de doğal olarak faturaya yansımaktadır. Merak etmeyin. Ulaşım maliyeti, tonlarca ağırlıkta olan bir projede bile cüzi bir miktardır.

Aynı zamanda gerçekleştirilecek projenin büyüklüğüne ve zemin şartlarına göre bu alanda çalışacak olan arkadaşlarımızın ücretleri ve giderleri de hesaba katılacaktır. Hesaba katılan bu etmenlerden sonra projenin fiyatlandırılması gerçekleştirilir.

Özelliklerine Göre Tel Örgü Fiyatları Nedir?

Tel örgü çeşitlerimiz geniş bir yelpazeye dağılmakla birlikte birçok tel örgü çeşidimiz bulunmaktadır. Bu çeşitleri, gerçekleştireceğimiz projenin güvenlik seviyesine göre belirlemekte veyahut alıcının isteğine göre üretmekteyiz.

Tel örgü çeşitleri yerden yüksekliğe(boy), tel kalınlığına, göz aralığına ve PVC kaplı olup olmadığına göre değişmektedir.

Tel Örgü Boy Çeşitleri

Kullanmak istediğiniz alana göre tel örgü sistemimizin boy türevleri mevcuttur.

Örneğin, güvenlik seviyesi düşük alanlarda, çiftlik vb. gibi yerlerde veyahut isteğinize özel alanlarda yerden yüksekliği 1 metre olan tel örgülerimiz kullanılmaktadır. Aynı zamanda yine benzer özellikte olan projelerde 1 metrelik yüksekliğin yanı sıra 120 cm(1.2 metre) tel örgü üretimi ve imalatını da gerçekleştirmekteyiz.

Bunun yanı sıra standart şartlarda kullanılan ve en çok tercih edilen tel örgü sistemimizin yerden yüksekliği 150cm(1.5 metre)dir. Her boyuttan direk ve dikenli tel ile entegrasyonu sağlanan bu boydaki tellerimizi istediğiniz alanda kullanabilirsiniz.

180 cm, 200 cm, 250 cm, 300 cm ve 700 cm yerden yüksekliğe kadar galvanizli ve PVC tel örgü üretmekteyiz.

Yüksek boyutlardaki üretimimiz genel itibari ile askeri alanlar, halı sahalar, stadyumlar ve diğer bölgeler olmaktadır.

Tel Örgü Kalınlık Çeşitleri

Çevre güvenliğinizi sağlarken dikkat etmeniz gereken bir başka nokta, tel örgünün kalınlığıdır. Eğer sınırlarınızın belirlenmesi ve genel olarak mülkünüzü korumaya almak istiyorsanız standart kalınlıklar sizin için idealdir. Bu kalınlık 2.5 mm olarak geçmektedir. Dilerseniz minimum kalınlıktaki üretimimiz olan 2.00 mm kadar tercihte bulunabilirsiniz.

Eğer amacınız sadece sınırlarınızı belirlemek değil ve aynı zamanda yabani hayvanlardan korumak ise daha kalın boyutlarda olan 3.00 mm, 3.5 mm ve 4.00 mm tel örgülerimizi tercih edebilirsiniz.

Tabi unutmamak gerekir ki, kötü niyetli kişiler için sağlam bir pense her türden tel örgüyü aşacaktır. Bundan dolayı standart boyutlarda olan 2.5mm kalınlığındaki tel örgü sistemini tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. Bunu belirlemek için bizimle iletişime geçerek bölgenizin analizini gerçekleştirmemizi isteyebilirsiniz. Analizlerimize istinaden işlemlerimizi o yönde gerçekleştirebiliriz.

Tel Örgü Göz Aralığı Çeşitleri

Tel örgü ile çevrelemek istediğiniz alanın neresi olduğu ve ne amaçla kullanılacağını belirlemenizden sonra istediğiniz göz aralıklarında üretimimiz mevcuttur. Minimum seviyede olan 3 cm x 3 cm den başlamakta olup 6 cm x 6 cm ye kadar devam etmektedir. Eğer herhangi bir vahşi hayvanın veyahut herhangi küçük bir hayvanın(kedi, sansar, tavşan vb.) dahi mülkünüze erişmesini istemiyorsanız tel örgünüzün göz aralığı dar seviyelerde olmalıdır.

malatya tel örgü, malatya tel örgü fiyatları,

Standart olarak ve en çok kullanılan göz aralığı boyutu ise 5 cm x 5 cm dir.

Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz hatırlatalım, bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Fiyat tekliflerimizi yukarıda bahsettiğimiz maddelere göre belirlemekteyiz. Telefon veya mail yoluyla iletişim kurduğunuzda tüm detayları size sunmaktayız.

Karadağ Tel Örgü olarak biz, her zaman değerli müşterilerimizin mülklerinin, yaşam alanlarının güvenliğini maksimum seviyede tutmayı şiar edinmiş bulunmaktayız.

Yorumlarda düşüncelerinizi ve sorularınızı belirtmekten çekinmeyin.

malatya tel örgü, malatya tel,

Tel Örgüde Kaliteyi Tercih Edin

Yaşam alanlarınızdan olabilecek; evinizin, arsanızın, iş yerinizin, mülkünüzün etrafını güvenceye almaya karar vermiş olabilirsiniz. Bunun için birkaç çözüm yolunuz bulunmaktadır. Bu opsiyonel seçenekler arasında da, tel örgü, panel çit, duvar örgü, dikenli tel, jiletli tel çözümleri bulunmaktadır. Hepsi de mantıklı seçimler olabilir ama insanlarımızın gerek göze hitap etmesi açısından gerekse de kullanım kolaylığı ve sağlık açısından en çok tercih ettiği 2 hizmet var: tel örgü ve panel çit sistemleri.

Tel örgü veyahut panel çit hizmetini yaptırmaya karar kılmış olduğunuz andan itibaren piyasa ve fiyat araştırması yapmaya da başlamış olacaksınızdır. Yaptığınız araştırmalarda kimi markalar gerçek anlamda çok düşük fiyatlar sunarak sizi cebinizin daha rahat kalması bakımından cezbedebilirler fakat unutmamanız gereken bir şey var ki, tel örgünün ham maddesi demirdir. Karışımdan oluşmuş ve hiçbir vasıf vaat etmeyen metal dahi denilemeyen maddeler değildir. Keza bu tür markalar, çıkarcılık yolu ile kalitesiz ürün sunup, bunu sizlere satarak çevre güvenliği adı altında size hizmet verdiklerini iddia ederler. Hâlbuki durum gerçekten çok vahimdir. Sözde tel örgü olan bu ürünler gerçek anlamda ip kadar dayanıksız ve işlevi olmayan hatta rüzgârda dahi yıkılabilen, zarar gören türden ürünlerdir. Dolayısıyla seçiminizi yaparken bazı kritik noktaları gözden kaçırmamanız gerekmektedir.

malatya tel örgü, malatya çit teli, malatya tel,

Tel örgü ve diğer çevre güvenliği sistemleri ürünleri, bu işi yapan gerçek markalar arasında fiyat olarak zaten 3 aşağı 5 yukarı benzer şekilde bir grafikte seyretmektedir.

Sizlere sunduğumuz bu hizmetler arasında ise, TSE kalite belgemizin bulunmasının yanı sıra telin hammadde hâlinden işlenişine kadar bütün aşamalarımız atölyemizde gerçekleştirilmektedir. Her işlem, makinelerimiz tarafından hatasız olarak son durumuna getirilmektedir. Sizde kaliteli ve aynı zamanda ömürlük olarak kullanabileceğiniz, gönlünüzün rahat olacağı bir hizmet almak istiyorsanız bu tür ayrıntılara biraz daha dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bahçenizi, arsanızı güvence altına alıp dışarıdan gelebilecek herhangi bir etmene karşı koruma altına almak istiyorsanız bunun için doğru bir karar almanız gerekecek ve bu karar sizi tekrar tekrar zarara sokmamalıdır. Çünkü sizlerde biliyorsunuz ki bir iş sağlam bir iş değilse sürekli olarak onu restore etmeniz gerekebilir veyahut yıkıldığında tekrar yaptırmanız gerekebilir. Bundan mütevellit her işte olduğu gibi bu işte de adresiniz kalite olsun.

Bizler her zaman layığınız olan kalite ile sizlerleyiz.

Yorumlarda düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Teklif, fiyat ve bilgi almak için ise bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

malatya çit, malatya panel çit,

Çit Teli ve Panel Çit

İnsanlarımızın genel olarak büyük bir kısmının yanlış olarak bildiği, algıladığı bir konu var ki o da; panel çit ve çit telini aynı ürün zannetmek. Bu 2 kavram kesinlikle birbirinden farklı olmakla beraber, çit telinin diğer bilinen adıyla ‘kafes tel’ olduğu bilinmelidir. Burada, halk arasında ağızdan ağza dolaşan söylemler ve yöreye göre değişen şiveler neticesiyle kelime oyunları söz konusu olmuş bulunmaktadır. Çit teli ve panel çitin birbirlerinden ayıran çok net özellikleri bulunmaktadır. Gelin bu farklılıklara ve bu ürünlerin tercihen kullanım alanlarına bir bakalım.

Çit Teli

malatya çit teli, malatya çit,

Çit teli(kafes tel örgü), belirli ölçülerde göz aralığı mesafesine sahip olan, opsiyonel olarak telin et kalınlığı olan, yerden yüksekliği 1 metreden 4 metreye kadar uzanan(isteğe bağlı olarak değişen yükseklik mesafesini bütçeniz doğrultusunda azaltabilir veya arttırabilirsiniz.), hemen her alanın kullanım şartlarını sağlayan bir sistemdir. Gerek fiyat açısından gerekse de kullanılabilirlik açısından bahçe, okul, askeri alan, özel mülk vb. gibi çevre güvenliğinin sağlanması gereken konumlarda büyük avantajlar sunmaktadır. En önemli unsurlardan biri de kalite özelliğini kanıtlamış bir firmanın size sunduğu ömürlük kullanım ve TSE belgesi bulunan çit teli alım ve uygulamalarınızda daimi olarak süren bir güvenlik sistemini oluşturmuş oluyorsunuz.

Panel Çit

Panel çit sistemleri, güvenliği sağlamak amacıyla uygulanan fiyat olarak çit teline göre nazaran daha pahalı olan demirden üretilen, alıcının isteklerine göre biçimlendirilen çevre güvenliği sistemidir. Panel çit uygulamalarının kullanım alanları tel örgü(çit teli) sistemi yelpazesi kadar geniş olmasa da site çevreleri, kanal etrafları veyahut görsel estetik olarak daha çok tercih edilen bölgelerde kullanımı söz konusudur.

malatya panel çit,

Çevre güvenliğinizi sağlamak için aklınızda “panel çit kullanımları, çit teli alanları, çit teli fiyatları, panel çit fiyatları” gibi sorular varsa bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Yorumlarda görüşlerinizi sunabilirsiniz.

malatya tel örgü, malatya panel çit,

Neden Tel Örgü Ve Panel Çit

Yaşam alanlarınızı güvene almak, kendinizin, arsanızın güvende olduğunu bilmeniz, hissetmeniz en doğal haklarınızdan biridir. Bunun için en doğru tercih sizce nedir? Gelin seçenekleri sıralayalım;

• Duvar örebilirsiniz

Kendinize ait olan, çevresini henüz güvene almadığınız mülkünüzü bir düşünün. Bu arsanıza duvar ördüğünüzü varsayalım. Duvarın örülmesinin akabinde kötü niyetli kişiler, bir merdiven veyahut başka bir platform yardımıyla duvar engelini geçemezler mi sizce? En azından duvar ile kapattığınız mülkün üstüne geçişleri tamamıyla engellemek için dikenli tel, elektrikli tel çektirmeniz gerekecektir. Ki tam anlamıyla güvende olabilesiniz. Bir de bunun maddi boyutuna baktığımızda bu duvar örme işlemi size küçük çaplı bir servete sebep olabilir.

• Çalı çırpı ile mülkünüzün etrafını çevirebilirsiniz

Çalı çırpı, ot, ağaç dalları vb. gibi cisimlerle arsasını çevirenler de olabiliyor tabi. Belki yırtıcı, yabani hayvan girişini kısmen de olsa engellemek için yapılan bir işlem gibi görünse de aslında bu tür mülkler kesinlikle güven altında değildir. Söz konusu bölgenin değeri maddi açıdan ne kadar düşük de olsa, çevrede ne kadar az canlı türü de bulunsa yine de bu tür yöntemlere başvurmak sağlıksız sonuçları beraberinde getirecektir.

• Tel Örgü | Çit sistemi ile modern, ekonomik ve güvenli bir yolu tercih edebilirsiniz.

Her zaman için en çok rağbet gören, çevre güvenliğinde yıllardır revaçta ve en sağlam çözüm olan tel örgü ve panel çit sistemleri her zaman için mülküne, arsasına değer veren herkesin yüzünü güldürmüştür.

malatya tel örgü, malatya panel çit, malatya tel,

Gerek ekonomik olarak her bütçeye uygunluğuyla gerek estetik görünümüyle gerekse de güvenliği en üst düzeyde tutabilen farklı tel örgü sınıflarıyla(dikenli tel, jiletli tel, elektrikli tel…) bu sistem, geçmişten günümüze popülaritesini ve kalitesini korumaya devam ettirmiş olup keza gelecekte de aynı güveni sağlamaya devam edecektir.

Bu konuda Malatya tel örgü firmaları arasında ilk kurulan marka olmamızın yanı sıra faaliyete geçtiğimiz günden beri her zaman dost gözüyle gördüğümüz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmuş bulunmaktayız. Her bütçeye uygun tel örgü fiyatlarıyla insanlarımızın yüzünü her zaman güldürmeyi başardık.

malatya panel çit, panel çit,

Panel Çit Sisteminin Uygulama Alanı

Panel çit sistemini tel örgü sisteminden ayıran nedir, ne gibi farklılıklar var?’ Gibi sorular mülkünün çevresini güvene alacak kişiler tarafından merak edilmektedir. Bu sistem, tel örgüden farklı olarak sağlamlaştırılmış demir kalıplarıyla hazırlanıp, birçok farklı işlemden geçmektedir. Diğer çevre güvenliği sistemlerine göre panel çitin, hem görsel estetik açısından hem de güvenilirlik açısından farkı büyüktür.

Kendinize ait bir bahçeli evinizin olduğunu varsayalım. Evinizin çevresini kötü niyetli insanlardan, zarar verecek yabani hayvanlardan ve diğer tehlikelerden korumak için güvenlik sistemi yaptırmaya karar verdiniz.

İlk olarak tel örgü sistemi uyguladığınızı düşünelim. Bu sistem ile mülkünüzü kesinlikle güvene almış olursunuz fakat gözü dönmüş karanlık niyetli insanlar için bu geçerli olmayacaktır. Çünkü demir kesici pense bu sistemi aşmaya yetecektir.

malatya panel çit,

Bir de çevrenizi panel çit sistemi ile güvenceye aldığınızı düşünelim. Bu sistemde güvenlik en üst seviyede olduğu için aşılması imkansıza yakındır. Herhangi bir matkap, kesici alet vb. ile geçilemeyecektir.

Dolayısıyla bu sistem metrekare olarak daha küçük ve spesifik alanlarda kullanılmasını tavsiye etmekteyiz.

Uygulaması ve montajı da pekala çok kısa bir sürede tamamlanmasıyla birlikte keza sağlamlığını tecil ettiren bir sistemdir.

Daha fazla bilgi almak, aklınıza takılan bir soruyu sormak için dilerseniz yorum yapın dilerseniz de iletişim sayfası aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

malatya tel örgü,

Sizin İçin En Uygun Tel Örgü Sınıfı Hangisi?

Tel örgü sistemlerinde insanların aklına takılan en büyük sorulardan bir tanesi de ‘arsam, mülküm için en uygun tel örgü çeşidi hangisi olur?’ şeklindedir. Bu soru, mülkünüzün stratejik konumuna, güvenlik düzeyine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Aşağıda maddeler halinde sıralanan tel örgü sınıflandırmamızın ardından yazımızı okumaya devam ederek aklınızdaki soru işaretlerini gidermeniz mümkün olacaktır.

 • Galvanizli Tel (Tel Kalınlığı 2,5 mm – Göz Aralığı 5 x 5 cm)
 • Galvanizli Tel (Tel Kalınlığı 2,00 mm – Göz Aralığı 5 x 5 cm)
 • Galvanizli Tel ( Tel Kalınlığı 3,00 mm – Göz Aralığı 5 x 5 cm)
 • PVC Tel (Tel Kalınlığı 3,00 mm – Göz Aralığı 5 x 5 cm)

! Sıralanan maddeler arasında tellerin göz aralığı standart olduğundan dolayı (5 x 5) olarak geçmektedir. Özel siparişler üzerine bu göz aralığı standardı -3,5 cm ile 7 cm- arasında düzenlenebilmektedir.

malatya tel örgü, malatya tel,

 • Galvanizli Tel (Tel Kalınlığı 2,5 mm – Göz Aralığı 5 x 5 cm)

Bu tel örgü sistemi en çok tercih edilen ve standart koşulları kapsayan türdedir. Genel olarak, her türlü arsaya uyum sağlamaktadır. Özel mülkleriniz için, spor sahaları için, güvenlik düzeyi normal seyirlerde olan devlet arazileri için ve daha birçok çevre için bu sistemi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 

 • Galvanizli Tel (Tel Kalınlığı 2,00 mm – Göz Aralığı 5 x 5 cm)

Tel kalınlığı standardın altında ve daha ince olan bu sistem ise genel olarak ahır ve kümes hayvanlarının çevresini kapatmak için kullanılmakla birlikte güvenlik açısından sorun olmayan mülkler için kullanımı tercih edilmektedir.

 • Galvanizli Tel ( Tel Kalınlığı 3,00 mm – Göz Aralığı 5 x 5 cm)

Standardın üzerinde bir kalınlığa sahip olan bu galvanizli tel cinsi, güvenlik düzeyi yüksek olan arazilerde kullanılmaktadır. Keza yabani hayvanların mülke zarar vermemesi için bunları engellemekte önemi büyüktür.

 • PVC Tel (Tel Kalınlığı 3,00 mm – Göz Aralığı 5 x 5 cm)

Galvanizli tel üzerine kılıf olarak PVC kaplama yapılarak oluşturulan ve kalınlığı minimum 3,00 mm şeklinde olan tel türüdür. PVC tel uygulamaları genellikle askeri bölgeler, güvenlik açısından önemi büyük olan arazilerde tercihi revaçtadır.

Mülkünüz için seçeceğiniz tel türünde bu rehber niteliğindeki yazımız sizlere yardımcı olacaktır. Özel siparişlerinizde sizlere yardımcı olacak, danışmanlık yapacak birisini veya bir firmayı arıyorsanız kaygınız olmadan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Keza Malatya’da iseniz veya yolunuz Malatya’ya düşerse atölyemizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Malatya tel örgü | panel çit sektörünün öncüsü olmanın verdiği gururu ve sorumluluğu taşıyoruz.

malatya tel örgü, malatya panel çit, malatya tel,

Mülkünüz İçin Çevre Güvenliğinin Önemi

Herkes arsasının, oturduğu sitenin, evinin kısacası yaşam alanlarının güven altında olmasını ister. Keza bunun da zaten böyle olması gerekmektedir. Mülkünüzü güven altına alarak yabancı insanların, tehlikeli hayvanların, araçların girmesini ve geçişini engelleyebilirsiniz.

Mülkümü Güvene Alırken Hangi Hizmeti Tercih Etmeliyim?

Sizin de aklınızda böyle bir soru varsa, aşağıda sıralanan ürün, hizmet ve özellikleri aklınızdaki soru işaretlerinin giderilmesine yardımcı olacaktır.

Tel Örgü Güvenliği

Tel Örgü işlemini hemen hemen istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Tel Örgüler; galvanizli tel ve pvc tel olarak 2 türde işleme girerler. Bunun yanı sıra metalin işlenmesiyle birlikte dikenli tel, jiletli tel, gergi teli, punta teli… gibi güvenliğinizi arttırmak aracılığıyla işleme giren tel çeşitleri elde edilir.

• PVC tel türü galvanizli tele göre daha kalındır. PVC tel hizmetini genelde spor kompleksleri, halı sahalar, askeri alanlar gibi yerlerde tercihi yüksek olmaktadır.

• Galvanizli tel hizmetinin tercih yelpazesi neredeyse kısıtlanamayacak kadar çoktur. Arsanızın etrafını, evinizin etrafını, bahçenizin etrafını, duvarınızın üstünde bölgenizin çevresini vb vb. bu örnekler çoğaltılabilmektedir. Kısacası galvanizli kafes tel örgü işlemi hemen her alanda kullanılabilmektedir. Müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürün ve hizmetimiz de bu doğrultuda olmaktadır.

malatya tel örgü, malatya tel,

• Dikenli teller güvenliğinizi arttırmak üzere etrafını tel örgüyle çevirdiğimiz mülkünüzün bu tel örgünün üzerine 2 sıra veya belirlemiş olduğunuz boy ölçülerine göre 3 sıra olarak çekilmektedir. Dikenli telin kullanım amacı, yabancı insanların telin üzerinden geçmesini keza yabani hayvanların girişini önlemektir.

• Jiletli tellerin hizmet amacı da dikenli tel ile benzerlik göstermektedir. Jiletli teller, üst düzey güvenliğin bulunması gereken yerlerde kullanılarak bazen de bu tel türüne elektrik akımıyla entegre edilerek çevre güvenliğinin sağlanmasına olanak sağlamaktadır. Genellikle askeri alanlar, yüksek gerilimin bulunduğu alanlar, sınırlar gibi yerlerde kullanılmaktadır.

malatya tel örgü, malatya dikenli tel, malatya tel,

Tel Örgü çeşitleri bu şekilde arttırılarak sıralanabilir fakat özünde hepsi aynı kapıya çıkmaktadır: Çevre Güvenliği.

Panel Çit Güvenliği

Bu güvenlik sistemi de tel örgüler gibi hemen her alanda kullanılabilmektedir fakat panel çit sistemi uygulaması daha spesifik konumlarda kullanılması etkin güvenlik çözümü sunacaktır.  Genellikle bu uygulama işlemimiz örülü duvarların üzerine, site çevresine veya havuz etraflarına yapılmaktadır.
malatya panel çit,

Sizde kendinize veya ortak kullanım alanlarınızda tel örgü-panel çit hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçip, daha fazla bilgi ve danışmanlık alabilirsiniz.