Tel örgü sistemi ile entegreli bir şekilde çalışmaktadır. Beton veya demir direk olmadan tel örgü sisteminin varlığı söz konusu değildir. Çünkü, mülkünüzü güvence altına alırken bu direkler ile sağlamlaştırma işlemi yapmamızın yanı sıra ‘payanda’ direklerimiz ile de oluşturnuş olduğumuz sistemi adeta bir kale haline getirmekteyiz.

Beton direklerimiz eğimli ve eğimsiz olmak üzere 2 türdedir.

Eğimli ve eğimsiz olması fark etmeksizin her iki türde de direğin 30-40 santimetresi yerin içine gömülür. Eğer direk eğimli ise büküm kısmına(en üst kısma) 2 veya boyutuna göre 3 sıra dikenli çekilir ve güvenlik hat safhaya taşınır.

Eğer direğimiz eğimli değil, düz ise yine toprağın altına 30-40 santimetre gömme işlemi yapılır. Ardından kalan kısma daha öncesinden siparişi verilmiş olan galvanizli tel çekilir.

Toprağın içine gömülme kısmına açıklık getirecek olursak; beton-demir direğimizin boyutuna göre örneğin, 2 metre yüksekliğindeki bir beton direğimizin faaliyet ve kullanım alanını açıklayalım: 2 metre yükseklikteki direğimizin 40 santimetresini yerin içine gömdük. Geriye kalan 160 santimetre uzunluğundaki direğin 150 santimetresine galvanizli tel çekilir. En üstte bulunan baş kısmına ise 2 sıra dikenli tel gerdirilerek güvenlik sağlanmış olur.

Üretimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

malatya tel çit, beton direk, demir direk, malatya direk,